Na vodítku bez tahání! - říjen 2020

25.02.2020 10:00

Zatuhlá šíje, zablokovaný krk, vyhřezlá ploténka. Zažili jste to někdy? Nic příjemného. A teď si představte, kam asi může vést takové tahání na vodítku u vašeho psa?

O to hůře, že jen těžko poznáte zablokovaný krk, bolest hlavy, či jiné potíže s tím spojené. Pes vám to neřekne. Proto je prevence tak důležitá. Nedělejte to jen pro sebe, dělejte to pro něj. Jeho zdraví je vaše odpovědnost.

Abych vám s tréninkem klidné chůze na vodítku pomohla, připravila jsem online kurz Na vodítku bez tahání!, díky kterému zažijete pohodlné a zdravé procházky. Představím vám jednoduchý a funkční systém bez trhání vodítkem či jiných averzivních metod. Navíc se pes bude učit vás následovat na prověšeném vodítku tak, aby to stejně zvládl i na volno. Metodika vychází z práce Turid Rugaas.

Kurz začne v úterý 25. února a v průběhu prvního měsíce zveřejním v uzavřené facebookové skupině ve čtyřech blocích všechny texty a videa. Následně budete mít ještě druhý měsíc možnost se mnou ve skupině vše konzultovat. Pokud byste se chtěli účastnit i bez facebookového profilu, budu Vám veškeré materiály zasílat na email a jeho prostřednictvím mi pak budete moci pokládat své dotazy. Jediné, co budete potřebovat, je připojení k internetu. Kurz končí 30. dubna.

Součástí kurzu je více než 15 různých cvičení a teoretických článků, které Vám pomohou pochopit celou problematiku tahání, kde a jak vzniká, kdy ho nevědomky podporujeme a jak efektivně toto chování odstranit.

Kdy: 25. února  - 30. dubna 2020

Cena: 800Kč splatná na účet 2000374466/2010. Jako variabilní symbol uveďte telefonní číslo uvedené v přihlášce. Podrobné obchodní podmínky naleznete zde: Obchodní podmínky. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, obraťte se na  mě na emailu sarka@ozzoteam.cz či telefonu 778 222 100.

Přihláška: Pro přihlášení prosím vyplňte formulář níže. Přihlášení je závazné až po připsání částky na účet.

 

—————

Zpět


Předběžné přihlášení na kurz Na vodítku bez tahání!

Pokud by Vás tento kurz zajímal, vyplňte prosím formulář níže a po upřesnění dalšího termínu Vás budu informovat.
Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.