Na vodítku bez tahání! - jaro 2020

18.09.2019 10:00

Dvouměsíční internetový kurz, který Vám pomůže naučit vašeho psa klidné chůzi na vodítku bez tahání a spínání se. Součástí kurzu je více než 15 různých cvičení a teoretických článků, které Vám pomohou pochopit celou problematiku tahání, kde a jak vzniká, kdy ho nevědomky podporujeme a jak efektivně toto chování odstranit.

V průběhu prvního měsíce budou ve čtyřech blocích zveřejněny všechny texty a videa a následně budete mít ještě druhý měsíc možnost se mnou vše konzultovat prostřednictvím uzavřené facebookové skupin. Ve skupině budete moci diskutovat také s dalšími účastníky kurzu, sdělovat si navzájem své postřehy a postupy ve cvičení. Pokud byste se ale chtěli účastnit i bez facebookového profilu, budu Vám veškeré materiály zasílat na email a jeho prostřednictvím mi pak budete moci pokládat své dotazy. Jediné, co budete potřebovat, je připojení na internet.

Kdy: 18. září  - 18. listopadu 2019

Cena: 500Kč splatná na účet 2000374466/2010. Jako variabilní symbol uveďte telefonní číslo uvedené v přihlášce. Podrobné obchodní podmínky naleznete zde: Obchodní podmínky. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, obraťte se na  mě na emailu sarka@ozzoteam.cz či telefonu 778 222 100.

Přihláška: Pro přihlášení prosím vyplňte formulář níže. Přihlášení je závazné až po připsání částky na účet.

—————

Zpět


Přihlášení na kurz Na vodítku bez tahání!

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.