Na vodítku bez tahání - 25. října 2020

25.10.2020 08:00

Taky si říkáte, kde se v něm bere ta síla a odhodlání? Když stáhne uši dozadu, zapře se do vodítka a neskutečnou silou vás vleče kupředu? Naučí se vůbec někdy chodit bez tahání? Vždyť se div neuškrtí!

 

 

Pokud opravdu chcete, můžete ho to odnaučit. A já vám ukážu jak. V tomto kurzu se dozvíte, jak předcházet tahání, řešit situace, kdy už pes táhne a učit psa jít s vámi a blízko vás a to i kolem opravdových lákadel.

Cvičení samotná nejsou obtížná. Vyžadují ale přesnost a vytrvalost. Díky nim naučíte svého psa ne jen na vodítku netahat, ale následovat vás, i když jej z vodítka pustíte.

To vše bez nutnosti dojíždění. Sami si zvolíte čas lekcí a trénovat budete na vašich běžných procházkách, ne v umělém prostředí cvičiště. A slibuji, že tato cvičení zvládnete i při vycházce s dětmi.

Jak bude kurz probíhat?

V internetové učebně zveřejním postupně 5 lekcí a následně budete mít ještě další 3 týdny na pokládání otázek a konzultaci vašich cvičení. Celý kurz potrvá od 25. října do 17. prosince a já vám po celou tu dobu budu plně k dispozici. Můžete se ptát na cokoliv, co vás k danému cvičení napadne a co aktuálně se svým psem řešíte.

Součástí kurzu je více než 15 různých cvičení a teoretických článků, které vám pomohou pochopit celou problematiku a naučit vašeho miláčka chodit na vodítku v klidu a bez tahání. Na vás bude vše převést do praxe. Nezaručím vám, jakých výsledků dosáhnete. Každý pes je jiný a každý z vás bude stát na jiné startovací čáře. Dám vám ale všechny své znalosti potřebné k tomu, abyste problém odstranili

 

Kdy: 25. října  - 17. prosince 2020

Cena: 1000Kč. Částka je splatná na účet 2000374466/2010. Podrobné obchodní podmínky naleznete zde: Obchodní podmínky. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, obraťte se na  mě na emailu sarka@ozzoteam.cz či telefonu 778 222 100.

Přihláška: Pro přihlášení prosím vyplňte formulář níže. Přihlášení je závazné až po připsání částky na účet.

 

—————

Zpět


Přihlášení na kurz Na vodítku bez tahání,

který začne 25. října. Pokud máte už nyní nějáké otázky k průběhu kurzu nebo trénování svého psa, napište mi to do otázek.
Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.