Na vodítku bez tahání! online

18.09.2019 10:00

Dvouměsíční internetový kurz, který Vám pomůže naučit vašeho psa klidné chůzi na vodítku bez tahání a spínání se. Součástí kurzu je více než 15 různých cvičení a teoretických článků, které Vám pomohou pochopit celou problematiku tahání, kde a jak vzniká, kdy ho nevědomky podporujeme a jak efektivně toto chování odstranit.

V průběhu prvního měsíce budou ve čtyřech blocích zveřejněny všechny texty a videa a následně budete mít ještě druhý měsíc možnost se mnou vše konzultovat prostřednictvím uzavřené facebookové skupin. Ve skupině budete moci diskutovat také s dalšími účastníky kurzu, sdělovat si navzájem své postřehy a postupy ve cvičení. Pokud byste se ale chtěli účastnit i bez facebookového profilu, budu Vám veškeré materiály zasílat na email a jeho prostřednictvím mi pak budete moci pokládat své dotazy. Jediné, co budete potřebovat, je připojení na internet.

Kdy: 18. září  - 18. listopadu 2019

Cena: 500Kč splatná na účet 2000374466/2010. Jako variabilní symbol uveďte telefonní číslo uvedené v přihlášce. Podrobné obchodní podmínky naleznete zde: Obchodní podmínky. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, obraťte se na  mě na emailu sarka@ozzoteam.cz či telefonu 778 222 100.

Přihláška: Pro přihlášení prosím vyplňte formulář níže. Přihlášení je závazné až po připsání částky na účet.

—————

Zpět


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.