Letní výcvikový tábor Nové Hrady

03.06.2018 15:00

Kdy:  3. – 8. 6. 2018

Kde:  Penzion Na Celnici, Nové Hrady. Více o areálu na https://www.penzionnacelnici.cz/

S kým:  výcvikář Šárka Ševčíková

Pro koho:  Štěňátka i dospělí, začátečníci i pokročilí.

 

Výcvik:

Základní poslušnost: skupinové cvičení poslušnosti pro začátečníky a mírně pokročilé. Zaměříme se na přivolání, chůzi u nohy, odložení, povel Fuj!, překonávání překážek a další. Bude probíhat 1x denně

Poslušnost pro pokročilé: skupinové cvičení poslušnosti pro ty, kdo už základy trochu znají a chtěli by je dále rozvíjet. Bude probíhat 1x denně

Práce ve složitém prostředí: skupinové cvičení pro ty, kdo chtějí už naučené povely upevnit za složitějších situací. Pro výcvik budete potřebovat určitě alespoň jednu až dvě zavíratelné krabičky a minimálně 6 druhů pamlsků o různých hodnotách. Výcvik probíhá 1x denně.

Individuální výcvik: Pro zájemce bude možnost dohodnout také individuální lekce. Náplň lekcí pak lze volit dle vašich požadavků od poslušnosti, po přípravu na výstavy či triky. Výcvik probíhá 1x denně.

Speciální pachové práce a stopy: pro zájemce bude možné cvičit rozlišování vlastních či cizích předmětů, vyhledávání předmětů ve čtverci a vyhledávání ztracených předmětů, nebo stopy. Tyto disciplíny lze trénovat jako skvělou zábavu (a pro pejsky krásně unavující), nebo i jako přípravu na zkoušky do rozsahu ZMP2/ZVV2. Výcvik probíhá 1x denně.

Cena výcviku:

Základní cena výcviku je 400,- za 4 lekce (výcvik 1x denně) dle vašeho výběru. K tomu si pak sami můžete vybrat další lekce, které budete chtít absolvovat. Každý den bude možnost absolvovat max 3 lekce, každá v délce zhruba 40min, dle toho, jak se nám pejsci vydrží soustředit. Ale doporučuji nechtít po psu 3 lekce každý den, je to opravdu hodně. Cena každé další lekce je 100 Kč.  Do přihlášky mi prosím napište o jaký typ výcviku byste zhruba měli zájem, na místě pak doladíme podrobnosti.

Pro pejsky bude program tábora a především nové prostředí velice náročné. Mezi jednotlivými výcviky nechte psy dostatečně odpočívat.

Trénink bude probíhat za každého počasí, v případě opravdu nepříznivého počasí si trenér vyhrazuje právo lekce vyměnit za trénink, který je možné provádět ve vnitřních prostorách např. triky. V případě výjimečném i zrušit bez náhrady.

V případě zájmu se lze účastnit i jen části tábora.

 

Ubytování:

Podrobnosti a cenu ubytování naleznete zde: https://www.penzionnacelnici.cz/index.php/cenik

Pro nás budou k dispozici:
3 x malá 2-lůžková chatka s palandou
2 x malá 4-lůžková chatka s palandami
2 x nová velká 4-lůžková chatka
Chatky nejsou vytápěné a platí v nich zákaz přitápění přímotopy a zákaz vaření.
Ve všech chatkách a pokojích je zavedena elektřina. V malých chatkách nejsou lůžkoviny.
V den příjezdu je možné ubytování od 15 hodin, v den odjezdu je třeba předat pokoje a chatky do 10 hodin.

Orientační cena ubytování + strava:
1700,- chatka malá + polopenze
2200,- chatka malá+ plná penze
2200,- chatka velká + polopenze
2700,- chatka velká + plná penze
 

Podmínky pro účast:

psi musí být klinicky zdraví s platným povinným očkováním

každý účastník je povinen řídit se zákonem 246/1992 Sb. v platném znění, na ochranu zvířat proti týrání

každý účastník je povinen důsledně dodržovat čistotu, uklízet exkrementy v areálu a jeho okolí

pořadatel neodpovídá za škody způsobené psem nebo psovodem ani za ztrátu, zranění nebo úhyn psa

vstup na vlastní nebezpečí

osoby mladší 18 let se mohou tábora zúčastnit pouze s písemným souhlasem zákonného zástupce

úhradou účastník souhlasí s podmínkami tábora

 

Přihlášky:
Přihlášku zasílejte na email: sarka@ozzoteam.cz. Uzávěrka přihlášek 1.5. nebo po naplnění kapacity. Detaily platby a průběhu budou upřesněny po přihlášení. Po zaslání přihlášky budete vyzváni k zaplacení nevratné zálohy ve výši 400,- Teprve po jejím připsání na účet bude vaše přihláška závazná. Přihlášku ke stažení naleznete zde: Přihláška na letní výcvikový tábor 2018.doc (31232)

 

—————

Zpět


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.