Letní škola přivolání 2020

24.06.2020 10:00

Máte skvělého psího parťáka, ale rádi byste ho také někdy pustili z vodítka? Nečekali jste, že naučit přivolání bude tak obtížné?

Letní škola přivolání, online kurz Šárka Ševčíková

Pokud opravdu chcete změnu, nabízím vám online kurz Letní Škola Přivolání 2020.

Během 4 měsíců si v něm projdeme základy přivolání, motivace, zlepšení pozornosti a spolupráce na větší vzdálenost a podíváme se i na přivolání od velkých rozptýlení jako je zvěř. Prostor bude samozřejmě i na vaše dotazy.

Celý kurz je přehledně rozdělen do 6 bloků, ve kterých vás čeká povídání na nejrůznější témata okolo přivolání, motivace i pozornosti. Dále popisy jednotlivých cvičení a samozřejmě videonávody. Kurz bude probíhat prostřednictvím google učebny. Jediné, co tak budete potřebovat, je přístup k internetu a účet na googlu.

Cvičení jsou velmi efektivní a jednoduchá. Můžete je provádět během vašich procházek, na chatě i u rybníka. Po celou dobu kurzu vám budu k dispozici, abych zodpověděla všechny vaše otázky a pomohla vám řešit konkrétní situace.

Ani vy, ani pes nemusíte mít žádné předchozí zkušenosti. Nebojte se, že byste to nezvládli. Vše vás naučím a provedu vás tréninkem přivolání od základů po složité situace. Kurz je vhodný pro psy všech věkových kategorií, plemen i vořísků.

Nebude potřeba žádné drahé vybavení, zato chuť do práce i do učení a snaha užít si se svým psem letošní léto naplno. Nedám vám zázračná řešení, ale naučím vás, jak zázračně jednoduchá mohou některá řešení být.

 

Cena: 1890Kč, v předprodeji do 10. června 1490Kč. Přihláška je platná až po připsání ceny za kurz na účet 2000374466/2010. Jako variabilní symbol uveďte telefonní číslo uvedené v přihlášce. Podrobné obchodní podmínky naleznete zde: Obchodní podmínky.

Kurz začíná 24.června a poběží až do konce října. Počet míst je omezen. Pokud byste měli jakékoliv otázky, napište mi prosím na sarka@ozzoteam.cz. Více o mně a mých zkušenostech naleznete na této stránce a přihlásit se můžete přes formulář níže.

Pokud Vás zajímá, jak takový online kurz může vypadat, podívejte se na minikurz Rozcvičení psa před výkonem.

—————

Zpět


Letní škola přivolání 2020

Pro přihlášení prosím vyplňtě níže uvedené údaje:Nejčastější otázky

Jak bude kurz probíhat?

Před začátkem kurzu obdržíte pozvánku do virtuální učebny. Tam budou postupně zveřejňovány jednotlivé lekce. Každá z nich má své vlastní téma a obsahuje jak teoretické články, tak praktická cvičení.

Na Vás pak bude, abyste doporučená cvičení zapojili do svých procházek a společných aktivit.

Během kurzu se zaměříme na motivaci, práci s pozorností, ovladatelnost na větší vzdálenost i přivolání od zvěře či jiného velkého rozptýlení a případně další témata, která Vás budou zajímat.

Budu to vše stíhat?

Nemusíte se bát, že by bylo potřeba vyhradit si každý týden třeba 3 hodiny na trénování. Naopak. Největšího úspěchu dosáhnete, pokud zapojíte cvičení do svých běžných aktivit. Jednotlivá cvičení nejsou náročná, ale velmi efektivní. V základu jde především o to, rozbít Vaši starou rutinu, která na přivolání příliš nefunguje, a nahradit ji zvyky novými a efektivnějšími. Tak, abyste byli schopni efektivně trénovat i během vycházek s rodinou nebo na dovolené.

Co budu potřebovat?

Nic speciálního. Po přihlášení Vám vše ještě upřesním. Ale potřeba bude pouze dobře padnoucí postroj, dlouhá šňůra, pamlsky a hračky a případně cestovní miska. A samozřejmě připojení k internetu a účet na googlu.

Přijdu o lekci, když nebudu právě u internetu?

Nepřijdete. Každá zveřejněná lekce bude přístupná až do konce kurzu, tedy 31. října. Záleží tedy pouze na Vás, kdy si vyhradíte na její sledování čas.

Bojím se, že bez přímého dohledu kurz nezvládnu.

Určitě je důležité, abyste měli vlastní motivaci. Abyste sami chtěli se svým psem pracovat a něco změnit.

Já Vám k tomu dám nástroje a znalosti. Pokud Vám cokoliv nepůjde, nebo budete potřebovat nějaké informace doplnit či upřesnit, budu Vám k dispozici. Společně vše probereme a problém vyřešíme. Pokud opravdu chcete na přivolání zapracovat, já udělám maximum pro to, aby se Vám to povedlo.

Je pávě pro nás kurz vhodný?

Pokud se chcete učit a užít si se svým psem spoustu zábavy, pak ano. Není potřeba, abyste Vy nebo pes už něco znali. Vše si projdeme od úplného začátku. Ke každému aspektu přivolání Vám představím různé způsoby trénování. Můžete je zkusit všechny a vybrat si ty, které budou nejvíce vyhovovat Vám i psovi.

Potřebná je pouze chuť učit se a spolupracovat se svým psem.

 

Pokud máte jakékoliv další otázky, neváhejte mi napsat na sarka@ozzoteam.cz, nebo se podívejte na minikurz Rozcvičení psa před výkonem.


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.