Letní škola přivolání 2016

22.06.2016 19:00

 

 

22. června začíná již druhý ročník unikátního internetového kurzu, který Vás krok za krokem provede nácvikem přivolání. Pomocí jednoduchých her a cvičení se naučíte se svým psem lépe spolupracovat a provádět přivolání za nejrůznějších podmínek. Díky internetu jsou Vám lekce kdykoliv dostupné a sami si můžete určit čas cvičení.

Letní škola přivolání začne 22.června a bude otevřena až do konce září. Postupně budou zveřejňována videa a články, které Vám pomohou s nácvikem přivolání, a zároveň budete mít možnost zasílat svá vlastní videa a povídání z tréninků, které společně prodiskutujeme. Po celou dobu se budeme snažit, aby cvičení psa bavilo a byl ochotný přijít i v náročném  prostředí.

Co budete potřebovat:

Připojení na internet. Vše bude probíhat prostřednictvím internetu, aby pro Vás byly informace co nejdostupnější. Pokud ale budete během léta nějakou dobu bez připojení k internetu, o nic nepřijdete. Veškeré zveřejněné informace budou dostupné až do konce září.a budete tak mít dostatek času si vše dostudovat.

Možnost natáčet videa. Ať už na kameru, fotoaparát nebo mobilní telefon. Není potřeba žádná super technika. Já sama nejraději natáčím na fotoaprát položený na pařezu, židli a podobně. Během kurzu budete moci zveřejňovat svá vlastní videa z výcviku, budeme o nich diskutovat, upozorním Vás na případné chyby a podobně.

Snaha pracovat se svým psem a užít si společnou zábavu.

Cena:

1500,- splatná na účet 2000374466/2010. Jako variabilní symbol uveďte telefoní číslo uvedené v přihlášce.

Pro ty, kteří navštěvují nebo navštěvovali některý z výcvikových kurzů v Ozzoteamu, nebo se zúčastnili nějaké z mých přednášek, intenzivek, tábora či jiné akce sleva 20%!

 

Pro přihlášení prosím využijte formulář níže na stránce. Podrobné obchodní podmínky naleznete zde: Obchodní podmínky. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, obraťte se na  mě na emailu S.Pravdova@seznam.cz či telefonu 778 203 836.

—————

Zpět


Přihlášení na Letní školu přivolání 2016

Údaje označené hvězdičkou jsou povinné


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.