Letní škola přivolání 2015

29.06.2015 00:00

Letní škola přivolání začne 29.června a bude otevřena až do konce září. Postupně budou zveřejňována videa a články, které Vám pomohou s nácvikem přivolání, a zároveň budete mít možnost zasílat svá videa a diskutovat o výcviku. Po celou dobu se budeme snažit, aby cvičení psa bavilo a byl ochotný přijít i v náročnějším a náročnějším prostředí. Zároveň se ale naučíme i to, jak reagovat, pokud pes neposlechne.

Co budete potřebovat:

Připojení na internet. Vše bude probíhat prostřednictvím internetu, aby pro Vás byly informace co nejdostupnější. Pokud ale budete během léta nějákou dobu bez připojení k internetu, o nic nepřijdete. Veškeré zveřejněné informace budou dostupné až do konce září.a budete tak mít dost času si vše dostudovat.

Možnost natáčet videa. Ať už na kameru, fotoaparát nebo mobilní telefon. Není potřeba žádná super technika. Já sama nejraději natáčím na fotoaprát položený na pařezu, židli a podobně. Během kurzu budete moci zveřejňovat svá vlastní videa z výcviku, budeme o nich diskutovat, upozorním Vás na případné chyby a podobně.

Snaha pracovat se svým psem a užít si společnou zábavu.

Cena: 1350,- splatná na účet 2000374466/2010. Jako variabilní symbol uveďte telefoní číslo uvedené v přihlášce.

Pro přihlášení prosím využijte formulář níže na stránce. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, obraťte se na  mě na emailu S.Pravdova@seznam.cz či telefonu 777 871 836.

—————

Zpět


Přihlášení na Letní školu přivolání 2015

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.