Květnová víkendovka na Nových Hradech

08.05.2017 12:17

Již několik let se scházíme pravidelně v pnezionu Na Celnici na Nových Hradech, kde pořádáme týdenní výcvikové soustředění. letos jsme si k tomu ale přidali ještě malé víkendové soustředění na začátku května. A jaké bylo? Úzasné!

Program začínal už v pátek odpoledne, kdy od byl od 15hodin příjezd a od 16 hodin začínala první lekce poslušnosti. V pátek jsme pak stihli ještě jednu lekci a v sobotu už jsme se rozjeli naplno. Dvě lekce poslušnsoti, lekce her a s jedním účastníkem také lekce pachových prací. trénovali jsme jak základní dovednosti, tak drobné "vychytávky", které mohou ve výcviku hodně pomoci. V hrách jsme si zkusili překonávání agility překážek (souběžně probíhal výcvik i s Nikol Hortovou - agility, puller, obedience a další) a trochu kreatovního odměňování s nekradním pamlsků a tréninkem sebekontroly. Ve volném čase pak byla možnost sledovat tréninky s Nikol, dopřát si skvělého jídla (včetně horkých malin se zmrzlinou), vyrazit na procházku do okolní nádherné přírody a především nechat pesany pořádně odpočinout. Protože ti byli opravdu unavení.

Za měsíc se na Celnici vrátíme a já už se teď moc těším.

 

—————

Zpět


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.