Kurz základní poslušnosti

19.07.2016 13:06

Kurz je určen všem začátečníkům, kteří chtějí svého psa dobře zvládnout. Zahrnuje 7 hodinových lekcí, ve kterých se zaměříme na cviky základní poslušnosti i dovednosti pro život, jakou je chůze na prověšeném vodítku, přivolání, odložení, ale i nekradení jídla ze stolu, či práci v blízkosti dalších psů. Společně pak z Vašeho psa vychováme pohodového kamaráda, který bude moci jít všude s Vámi.

Pro koho:

Pro štěňata i dospělé psy, kteří jsou ve slušném chování a poslušnosti teprve začátečníci

Pro psy, kteří nevyvolávají výraznější konflikty s ostatními. Během kurzu si psy samozřejmě budou zvykat na práci mezi dalšími psy, ale není primárně určen k řešení tohoto typu problémového chování. Pokud si nejste jisti, kontaktujte mě a domluvíme se.

Pro majitele, kteří chtějí pochopit chování svého psa a pracovat s ním klidnou a nenásilnou formou.

Co budete potřebovat: Postroj nebo široký nestahovací obojek (ideálně oboje), krátké pevné vodítko, dlouhé vodítko (stopovací vodítko, nebo šňůru v délce 10 – 15m), velkou spoustu dobroučkých pamlsků nakrájených na malé kousky, přetahovací hračku nebo míček – pokud má pes nějaký oblíbený. Na lekce je dobré brát psu i pelíšek, přepravku apod., kde by si mohl odpočinout, zatímco budou cvičit ostatní.

Průběh: Výcvik probíhá ve skupině minimálně 3 psů a obsahuje sedm lekcí v délce 60minut a probíhá pravidelně jednou týdně. Pokud budeme muset kvůli počasí nebo jiným událostem lekci zrušit, nahradíme si ji další neděli a kurz se tak o týden protáhne.

Před začátkem kurzu obdrží účastnici podrobný rozpis jednotlivých lekcí včetně krátkého popisu plánovaných cvičení. V případě, že se některé lekce nebudete moci účastnit, domluvíme se na individuální náhradě.

Přibližný obsah kurzu:

1. lekce: Přivolání, manipulace se psem

2. lekce: Povel Fuj!, nekradení jídla ze stolu, kontrola na pamlsek i hračku

3. lekce: Chůze na prověšeném vodítku, povel K noze

4. lekce: Sedni – Lehni – Vstaň, zůstávání v pozicích, před psovodem i u nohy

5. lekce: Přivolání za ztížených podmínek

6. lekce: Dlouhodobé odložení s rušivými vlivy, relaxace psa

7. lekce: Přinášení, zdolávání překážek

Informace o aktuálně začínajícíh kurzech naleznete v Kalendáři akcí

—————

Zpět


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.