Kurz základní poslušnosti

23.08.2020 14:30

Kurz je určen všem začátečníkům, kteří chtějí svého psa dobře zvládnout. Zahrnuje 6 hodinových lekcí, ve kterých se zaměříme na cviky základní poslušnosti i dovednosti pro život, jakou je chůze na prověšeném vodítku, přivolání, odložení, ale i nekradení jídla ze stolu, či práci v blízkosti dalších psů. Společně pak z Vašeho psa vychováme pohodového kamaráda, který bude moci jít všude s Vámi. Zároveň ale bude potřeba, abyste se psem pracovali i mimo kurz alespoň pár minut denně. Počítejte také s tím, že mnoho věcí se budete muset naučit především Vy, abyste svému psu mohli být lepšími trenéry.

Pro koho:

  • Pro štěňata i dospělé psy, kteří jsou ve slušném chování a poslušnosti teprve začátečníci
  • Pro psy, kteří nevyvolávají výraznější konflikty s ostatními. Během kurzu si psy samozřejmě budou zvykat na práci mezi dalšími psy, ale není primárně určen k řešení tohoto typu problémového chování. Pokud si nejste jisti, kontaktujte mě a domluvíme se.
  • Pro majitele, kteří chtějí pochopit chování svého psa a pracovat s ním klidnou a nenásilnou formou.

Co budete potřebovat: Postroj nebo široký nestahovací obojek (ideálně oboje), krátké pevné vodítko, dlouhé vodítko (stopovací vodítko, nebo šňůru v délce 10 – 15m), velkou spoustu dobroučkých pamlsků nakrájených na malé kousky, přetahovací hračku nebo míček – pokud má pes nějaký oblíbený.

Průběh: Výcvik probíhá ve skupině maximálně psů a obsahuje šest lekcí v délce 60minut. Začneme v neděli 23. srpna od 14:30 hodin na cvičišti na Branišovské. Pokud budeme muset z nějákého důvodu lekci zrušit, nahradíme si ji další neděli a kurz se tak o týden protáhne. V neděli 30. srpna se necvičí.

Před začátkem kurzu obdrží účastnici podrobný popis plánovaných cvičení. V případě, že se některé lekce nebudete moci účastnit, domluvíme se na individuální náhradě, nebo si lekci nahradíte s dalším kurzem.

Přibližný obsah kurzu:

Přivolání, manipulace se psem

Povel Fuj!, nekradení jídla ze stolu, kontrola na pamlsek i hračku

Chůze na prověšeném vodítku, povel K noze

Sedni – Lehni – Vstaň, zůstávání v pozicích, před psovodem i u nohy

Přivolání za ztížených podmínek, zastavení na vzdálenost

Dlouhodobé odložení s rušivými vlivy, zdolávání překážek

Cena kurzu 1800,- splatná na účet 2000374466/2010 (do zprávy pro příjemce uveďte prosím Vaše jméno a o jaký kurz se jedná), nebo hotově před počátkem kurzu.

Přihlašovat se můžete na emailu sarka@ozzoteam.cz nebo telefonu 778 222 100. Do přihlášky uveďte své jméno a telefonní číslo, jméno, pohlaví, plemeno a věk pejska.

—————

Zpět


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.