Kurz vystavování pro začátečníky

25.03.2018 17:00

Kurz je určen všem začátečníkům, kteří se se svým psem chtějí připravit na výstavy. Zahrnuje 6 hodinových lekcí, během kterých se naučíme pohybovat se psem v kruhu, předvést ho v postoji, ukázat zuby a další a další nezbytnosti.

Pro koho:

  • Pro štěňata i dospělé psy, kteří s vystavováním teprve začínají
  • Pro majitele, kteří chtějí pracovat se svým psem klidnou a nenásilnou formou.

Co budete potřebovat: výstavní vodítko, obyčejné pevné vodítko s obojkem, které využijeme, pokud by byl pes na výstavním vodítku špatně ovladatelný, velkou spoustu dobroučkých pamlsků nakrájených na malé kousky, přetahovací hračku nebo míček – pokud má pes nějaký oblíbený. Na lekce můžete brát psu i přepravku či výstavní klec, kde by si mohl odpočinout, zatímco budou cvičit ostatní. Výstavní vodítko se snažte shánět v barvě srsti psa nebo v takové, která nebude rušit celkový pohled na psa.

Průběh: Výcvik probíhá ve skupině minimálně 3  psů a obsahuje šest lekcí v délce 60minut. Začneme v neděli 25.března od 17hod na cvičišti na Branišovské a budeme pokračovat každou neděli vždy ve stejný čas. V nedělí 1. dubna (Velikonoce) se necvičí. Pokud budeme muset kvůli počasí nebo jiným událostem lekci zrušit, nahradíme si ji další neděli a kurz se tak o týden protáhne.

Před začátkem kurzu obdrží účastnici podrobný rozpis jednotlivých lekcí včetně krátkého popisu plánovaných cvičení. V případě, že se některé lekce nebudete moci účastnit, domluvíme se na individuální náhradě.

Přibližný obsah kurzu:

1. Pohyb v kruhu, držení vodítka, klidné stání, motivace psa

2. Pohyb v kruhu, tam a zpět, upravování v postoji

3. Postoj, kontrola zubů

4. Kontrola zubů, kontrola varlat, pokyny rozhodčího

5. Osahávání rozhodčím, měření

6. Opakování

Cena kurzu 1200,- splatná na účet 2000374466/2010 (do zprávy pro příjemce uveďte prosím Vaše jméno a o jaký kurz se jedná), nebo hotově před počátkem kurzu. Budete-li potřebovat zadat VS, tak napište své telefonní číslo shodné s číslem v přihlášce.

Přihlašovat se můžete na emailu sarka@ozzoteam.cz, nebo S.Pravdova@seznam.cz nebo telefonu 778 222 100. Do přihlášky uveďte své jméno a telefonní číslo, jméno, pohlaví, plemeno a věk pejska.

—————

Zpět


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.