kurz Triky pro začátečníky

19.07.2016 13:09

Chcete svého psa naučit pár zajímavých kousků? Chcete se v budoucnu věnovat dogdancingu, či předvádět ukázky pro děti, a nevíte, kde začít? V tomto kurzu se naučíte řadu triků, užijete si spoustu zábavy se svým psem i zlepšíte své dovednosti coby trenéra Vašeho psa.

Pro koho:

Pro všechny, kdo chtějí rozvíjet spolupráci se svým psem a užít si u toho spoustu zábavy.

Kurz není limitován věkem ani dosavadním výcvikem Vašeho psa.

Pro ty, kdo by se v budoucnu rádi věnovali dogdancingu, trickdogingu, ale také třeba canisterapii, i ty, kteří jen chtějí svého psa naučit pár zajímavých kousků.

Triky jsou také skvělou průpravou pro psovody, kteří se chtějí naučit správně a srozumitelně cvičit svého psa

Co budete potřebovat: Postroj nebo široký nestahovací obojek, klikr, pokud používáte, krátké pevné vodítko, dlouhé vodítko (stopovací vodítko, nebo šňůru v délce 10 – 15m), velkou spoustu dobroučkých pamlsků nakrájených na malé kousky, přetahovací hračku nebo míček – pokud má pes nějaký oblíbený. Na lekce je dobré brát psu i pelíšek, přepravku apod., kde by si mohl odpočinout, zatímco budou cvičit ostatní.

Průběh: Výcvik probíhá ve skupině minimálně 3 maximálně 5 psů a obsahuje sedm lekcí v délce 60minut. Cvičí se pravidelně jednou týdně. Pokud budeme muset kvůli počasí nebo jiným událostem lekci zrušit, nahradíme si ji další úterý a kurz se tak o týden protáhne.

Před začátkem kurzu obdrží účastnici podrobný rozpis jednotlivých lekcí včetně krátkého popisu plánovaných cvičení. V případě, že se některé lekce nebudete moci účastnit, domluvíme se na individuální náhradě.

Přibližný obsah kurzu:

1. lekce: Nose Touch, navádění prázdnou rukou, šťouchnutí do něčeho

2. lekce: Podávání pacek, válení sudů

3. lekce: Slalom pod nohama, otočky

4. lekce: Šlapání na podložku, vysílání k podložce

5. lekce: Couvání na podložku, couvání kolem psovoda

6. lekce: Couvání pod nohy psovoda, couvání společně se psovodem

7. lekce: Panáčkování, mávání

Informace o začátcích jednotlivých kurzů naleznete v Kalendáři akcí

—————

Zpět


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.