Kurz triků a trenérských dovedností

11.01.2018 12:00

Po roce se opět vrací kurz triků a trenérských dovedností. Kurz začne ve čtvrtek 11. ledna a potrvá tři měsíce. Během nich si krok za krokem projdeme 15 různých triků od šlapání na podložku po aportování a zároveň Vás čeká 10 odborných článků, které Vám pomohou být vašemu psu lepšími trenéry.

Kurz začne 11. ledna, kdy budou vystaveny první články, jako úvod do kurzu. Následně bude každý týden zveřejněn nový článek o tom, jak trénink vést a se psem co nejlépe spolupracovat, a dva nové triky včetně popisu nácviku a videoukázek. V týdnu od 12. do 18.2. si uděláme pauzu na dohnání případných restů a pak budeme stejně pokračovat až do 18.3. Poté Vám budou veškeré články a videa ještě měsíc k dispozici, abyste se mohli vracet k tomu, co jste nestihli. Po celou dobu bude také k dispozici fórum, kde budete moci vkládat své dotazy a videa z tréninků.

Veškeré tréninky budou vedeny tak, aby psy co nejvíce bavily, byly pro ně srozumitelné a jednoduché. Články Vás provedou zásadami dobrého tréninku a pomohou vám zlepšit a zefektivnit práci s vaším psem.

Co budete potřebovat:

Připojení na internet. Vše bude probíhat prostřednictvím internetu, aby pro Vás byly informace co nejdostupnější. Pokud ale budete během kurzu nějakou dobu bez připojení k internetu, o nic nepřijdete. Veškeré zveřejněné informace budou dostupné do poloviny dubna a budete tak mít dostatek času si vše dostudovat.

Možnost natáčet videa. Ať už na kameru, fotoaparát nebo mobilní telefon. Není potřeba žádná super technika. Já sama nejraději natáčím na fotoaprát položený na pařezu, židli a podobně. Během kurzu budete moci zveřejňovat svá vlastní videa z výcviku, budeme o nich diskutovat, upozorním Vás na případné chyby a podobně. Pokud ale nebudete chtít svá videa vystavit, není to povinné. Je to ale nejlepší způsob, jak z kurzu vytěžit maximum.

Snaha pracovat se svým psem a užít si společnou zábavu.

Cena:

1500,- splatná na účet 2000374466/2010. Jako variabilní symbol uveďte telefoní číslo uvedené v přihlášce.

Pro přihlášení prosím využijte formulář níže na stránce. Podrobné obchodní podmínky naleznete zde: Obchodní podmínky. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, obraťte se na  mě na emailu S.Pravdova@seznam.cz či telefonu 778 222 100.

 

 

—————

Zpět


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.