Středeční kurz přivolání

12.09.2018 17:00

Chcete pořádně zapracovat na lepším přivolání? Motivovat svého psa ke spolupráci a budovat váš vzájemný vztah? Pak je pro Vás kurz přivolání tím pravým. Pomocí jednoduchých cvičení a her budeme trénovat přivolání v klidném i rozptylujícím prostředí a zlepšovat ochotu psa ke spolupráci.

Pro koho:

Pro všechny, kdo chtějí rozvíjet spolupráci se svým psem a užít si u toho spoustu zábavy.

Kurz není limitován věkem ani dosavadním výcvikem Vašeho psa.

Pro ty, kdo se nestydí užít si se svým psem hry naplno.

Pro všechny, kteří chtějí budovat vzájemný vztah pomocí her a společné zábavy.

Co budete potřebovat: Postroj nebo široký nestahovací obojek, krátké pevné vodítko, dlouhé vodítko (stopovací vodítko, nebo šňůru v délce 10 – 15m), velkou spoustu dobroučkých pamlsků nakrájených na malé kousky, přetahovací hračku nebo míček – pokud má pes nějaký oblíbený.

Průběh: Výcvik probíhá ve skupině minimálně 3 psů a obsahuje šest lekcí v délce 60minut. Začneme ve středu 12. září od 17hod na cvičišti na Branišovské a budeme pokračovat každou středu vždy ve stejný čas. Pokud budeme muset kvůli počasí nebo jiným událostem lekci zrušit, nahradíme si ji další středu a kurz se tak o týden protáhne. Pokud bychom nestihli kur ukončit do 28. října, kdy dojde ke změně na zimní čas, přesuneme zbylé lekce na neděli, případně se domluvíme na individuálních náhradách.

Před začátkem kurzu obdrží účastnici podrobný rozpis jednotlivých lekcí včetně krátkého popisu plánovaných cvičení. V případě, že se některé lekce nebudete moci účastnit, domluvíme se na individuální náhradě.

Přibližný obsah kurzu:

1. lekce: Reakce na oslovení, práce se šňůrou, treat party…

2. lekce: Motivační hry, chytání za obojek…

3. lekce: Další hry, zóna odměn

4. lekce: Hra s miskou, zadržené přivolání

5. lekce: Složitější situace, když neposlechne

6. lekce: Aktivní procházka, trénink složitějších situací, opakování

Cena kurzu 1200,- splatná na účet 2000374466/2010 (do zprávy pro příjemce uveďte prosím Vaše jméno a o jaký kurz se jedná), nebo hotově před počátkem kurzu.

Přihlašovat se můžete na emailu sarka@ozzoteam.cz nebo telefonu 778 222 100. Do přihlášky uveďte své jméno a telefonní číslo, jméno, pohlaví, plemeno a věk pejska.

—————

Zpět


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.