Kurz poslušnosti pro pokročilé

27.09.2017 17:30

Kurz je určen všem, kteří už absoluvovali kurz základní poslušnosti, nebo kteří už základy znají a rádi by ve výcviku pokračovali. Zahrnuje 5 hodinových lekcích, ve kterých se zaměříme na zlepšování ovladatelnosti v blízkosti dalších psů a trénink poslušnosti.

Pro koho:

  • Pro štěňata i dospělé psy, kteří už absoluvovali kurz základní poslušnosti a chtějí se i dále věnovat výcviku.
  • Pro psy, kteří nevyvolávají výraznější konflikty s ostatními. Během kurzu si psi samozřejmě budou zvykat na práci mezi dalšími psy, ale není primárně určen k řešení tohoto typu problémového chování. Pokud si nejste jisti, kontaktujte mě a domluvíme se.
  • Pro majitele, kteří chtějí pochopit chování svého psa a pracovat s ním klidnou a nenásilnou formou.

Co budete potřebovat: Postroj nebo široký nestahovací obojek (ideálně oboje), krátké pevné vodítko, dlouhé vodítko (stopovací vodítko, nebo šňůru v délce 10 – 15m), velkou spoustu dobroučkých pamlsků nakrájených na malé kousky, přetahovací hračku nebo míček – pokud má pes nějaký oblíbený.

Průběh: Výcvik probíhá ve skupině a obsahuje pět lekcí v délce 60minut. Začneme ve středu 27. září od 17:30 na cvičišti na Branišovské. Rušit by se měly lekce pouze v případě opravdu extrémního počasí a případné náhrady pak budou na společné domluvě. Máem přesně 5 týdnů do změny času a pak už bude možné cvičit tak do půl šesté nejpozději.

Cena kurzu 700,- splatná na účet 2000374466/2010 (do zprávy pro příjemce uveďte prosím vaše jméno a o jaký kurz se jedná), nebo hotově před počátkem kurzu.

Přihlašovat se můžete na emailu S.Pravdova@seznam.cz nebo telefonu 778 222 100. Do přihlášky uveďte své jméno a telefonní číslo, jméno pohlaví, plemeno a věk pejska.

 

—————

Zpět


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.