kurz poslušnosti pro pokročilé III

20.06.2017 18:00

Kurz je určen těcm, kteří už absoluvovali kurz poslušnosti pro pokročilé a chtějí se ve výcviku dále zdokonalovat. Lekce budou zaměřeny především na učení cviků základní ovladatelnosti dle zkoušek ZZO, ZOP,BH, ale účastnit se mohou i psovodi bez ambicí na zkoušky.

Pro koho:

  • Pro absoluventy kurzu poslušnosti pro pokročilé II, případně po domluvě i další psovody, kteří už základy znají.
  • Pro ty,kdo se se svým psem chtějí připravovat na zkoušky skupinovou formou.
  • Pro ty, kdo chtějí dále rozvíjet ovladatelnost svého psa a vzájemnou spolupráci.

Co sebou: Pevný nestahovací obojek (případně stahovací obojek zapnutý na nestahování), či postroj, krátké vodítko, dlouhou šňůru (10 - 15m), oblíbenou hračku psa, spoustu chutných malých pamlsků.

Průběh: Výcvik bude probíhat ve skupině na cvičišti na Branišovské. Začneme v úterý 20.června od 18 hodin a budeme pokračovat vždy ve stejný čas. Pokud budeme muset z nějákého důvodu lekci zrušit, nahradíme si ji další týden a kurz se tak o týden protáhne. V úterý 4.7. se bude cvičit dle domluvy. Pokud většina účastníků pojede na dovolenou, výcvik se tento den zruší. Kurz obsahuje 5 lekcí v délce 60minut. Cena kurzu je 700Kč splatná na účet 2000374466/2010 nebo hotově na první lekci.

Přihlašovat se můžete na emailu: S.Pravdova@seznam.cz nebo telefonu 778 222 100.

—————

Zpět


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.