Intenzivní trénink: Přivolání

10.10.2015 10:00

Tentokrát bude intenzivní trénink zaměřený na přivolání. V klidu, v rušném prostředí, od psů... zkrátka za jakýchkoliv podmínek. Ukážeme si řadu her, pomocí nichž lze přivolání trénovat; naučíme se psa správně motivovat a odměnit; vyzkoušíme si přivolání pro běžný život i na zkoušky poslušnosti.

Seminář proběhne 10. října, začne v 10hodin teoretickou přednáškou, kde si povíme základy o tom, jak se psi učí. Od 11hodin začneme cvičit také prakticky. Od 12:30 - 13:00 si uděláme pauzu na oběd a od 13 hod budeme pokračovat ve cvičení. Předpokládaný konec kolem 16 hod.

Počet účastníků omezen na 12.
Cena: 450,- za účastníka se psem.
Druhý pes jednoho cvičícího 200,-
Divák bez psa 250,-

Sebou budete potřebovat:
pohodlné oblečení (dle aktuálního počasí)
psa, jeho očkovací průkaz, krátké pevné vodítko,pokud máte dlouhé stopovací vodítko, pokud ne, bude možnost si jej na místě zapůjčit
velkou zásobu malinkých pamlsků
klikr, pokud používáte
oblíbenou hračku
něco na sezení (skládací židličku, pláštěnku, deku, které dáte na zem...)
pokud máte kennelku nebo klec pro psa, kde by si mohl odpočinout, případně úvazový kolík, pelíšek atd.
sešit na poznámky, vodu pro psa
oběd a pití pro páníčka


Přihlášky ve formátu:
Jméno a příjmení psovoda:
Telefon:
Jméno psa:
Plemeno:
Pohlaví:
Věk:
Co už pes umí či neumí a k čemu se chcete dopracovat:

zasílejte na email S.Pravdova@seznam.cz. Přihláška bude závazná až po uhrazení ceny tréninku na účet: 2000374466/2010, jako variabilní symbol uveďte telefonní číslo z přihlášky..Při zrušení ze strany účastníků je částka nevratná. Při zrušení ze strany pořadatele - včetně zvlášť nepříznivého počasí - Vám bude částka do 60 dnů vrácena.

—————

Zpět


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.