Seminář: Odměny trochu jinak

15.05.2016 09:00

Odměny jsou základem každého výcviku či výchovy. S jejich pomocí je práce se psem velice efektivní a snadná. Alespoň do doby, než si najde jinou zábavu! Buďme upřímní, honění srnek či hra s psími kamarády, je pro naše psy většinou daleko lákavější, než cokoliv, co jim můžeme nabídnout my. Ale co pak s tím? Jak se zachovat? Jak psa naučit plnit povely i při takovémto rozptýlení?

O tom všem bude tento seminář. Povíme si, jak i běžné odměny udělat zajímavější, jak psa naučit milovat odměny, které mu nabízíme, a především, jak využít okolí jako odměnu.

Začneme v 9hodin a budeme střídat povídání s praktickým cvičením. Předpokládaný konec je kolem 14hod. V průběhu semináře si uděláme také větší pauzu na oběd.

Počet účastníků omezen na 12.
Cena: 450,- za účastníka se psem. Pro ty, kdo u mě mají předplacené lekce, je cena 4 kredity a mohou se přihlásit přes rezervační systém.
Druhý pes jednoho cvičícího 200,-
Divák bez psa 250,-

Sebou budete potřebovat:
pohodlné oblečení (dle aktuálního počasí)
psa, jeho očkovací průkaz, krátké pevné vodítko, pokud máte dlouhé stopovací vodítko, pokud ne, bude možnost si jej na místě zapůjčit
velkou zásobu malinkých pamlsků
klikr, pokud používáte
oblíbenou hračku, ideálně přetahovací
něco na sezení (skládací židličku, pláštěnku, deku, které dáte na zem...)
kenelku nebo klec pro psa, kde by si mohl odpočinout, případně úvazový kolík, pelíšek atd.
sešit na poznámky, propisku
občerstvení pro páníčka


Přihlášky ve formátu:
Jméno a příjmení psovoda:
Telefon:
Jméno psa:
Plemeno:
Pohlaví:
Věk:
Co už pes umí či neumí a k čemu se chcete dopracovat:

zasílejte na email S.Pravdova@seznam.cz. Přihláška bude závazná až po uhrazení ceny semináře na účet: 2000374466/2010, jako variabilní symbol uveďte telefonní číslo z přihlášky. Při zrušení ze strany účastníků je částka nevratná. Při zrušení ze strany pořadatele - včetně zvlášť nepříznivého počasí - Vám bude částka do 60 dnů vrácena. Hlásíte-li se přes rezervační systém, přihlášku zasílat nemusíte.

—————

Zpět


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.