Intenzivky a online kurzy

02.04.2015 12:06

Od jara jsem pro Vás připravila dvě velké novinky, které snad pomohou zefektivnit výcvik Vašeho psa. Tou první jsou Intenzivní tréninky probíhající ve vybraných dnech na cvičišti U Hada. První intenzivka zaměřená na chůzi u nohy a netahání na vodítku proběhla již 28.března (jistě se bude ještě opakovat), druhá, zaměřená na přivolání, nás čeká 18. dubna a postupně budou vypisovány další. Sledujte prosím Kalendář akcí, kde budete o intenzivkách informování.

Druhou výraznou změnou je příprava online přednášek a seminářů, které budete moci sledovat z pohodlí Vašeho domova přes internet. Zároveň budete moci pokládat rozličné dotazy i číst otázky ostatních. První on-line přednáška na téma: Jak se psi učí? proběhne již ve středu 8.dubna a bude zpřístupněna až do čtvrtečního večera. I o ní se dočtete v Kalendáři akcí nebo přímo v sekci Online kurzy.

—————

Zpět


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.