hrajeme si s vodou

23.06.2016 15:33

Předně se omlouvám, ale dnes místo videa přináším pouze fotografie. Věřím ale, že i tak pochopíte, o čem dnešní zábava byla..

Venku se nám pekelně otepluje (a ještě pár měsíců nám toto počasí zřejmě vydrží) a tak nezbývá, než hledat "ochlazující" zábavu. My si dnes připravili malý bazének s vodou, (dá se ale použít i třeba jen kyblík, lavor...) na jeho hladinu položili několik víček od zavařovacích slenic a na ně piškoty. A Ozzy se okamžitě pustil do lovení. Ačkoliv jinak jsou oba moji psi zdatné kachny a vodu milují, bezénky a podobné věci jim nic neříkají. A především Bára do toho nevleze ani za zlaté prasátko. To Ozzy už se za chvíli brodil, potápěl víčka a lovil piškoty ze dna. Barunka chodila jen okolo a natahovala se pouze proto, pro co dosáhla bez většího namočení. I tak jsme se u toho ale všichni pěkně osvěžili. Zvlášť když se mokrý Ozzy začal oklepávat.

—————

Zpět


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.