Dvouhodinovka poslušnosti a her

27.12.2016 14:30

Vzhledem k tomu, že v neděli 25.12. a 1.1. výcvik nebude, rozhodla jsem se pro Vás připravit malou náhradu v podobě dvouhodinové lekce poslušnosti a her. Lekce je určena jak štěňatům tak straším psům. Budeme procvičovat základní cviky v nejrůznějších obměnách a zkusíme si také další dovednosti, jako překonávání překážek a hry, které budou bavit Vás i Vašeho psa.

Délka  lekce je 120min, minimální počet účastníků 3, maximální 5. Výcvik bude probíhat v hale E1 na Výstavišti a je určen jak těm, kteří už u mě cvičí, tak i novým zájemcům. Cena jedné lekce je 200,- splatná na místě, nebo 2 kredity z předplaceného rezervačního systému.

Hlásit se lze přes REZERVAČNÍ SYSTÉM nebo na emailu: S.Pravdova@seznam.cz. Do přihlášky prosím uveďte své jméno, věk, plemeno a pohlaví psa, případné výchovné nebo výcvikové problémy a telefon na Vás. kdyby se akce z nějákého důvodu rušila, informuji Vás přes SMS.

—————

Zpět


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.