Den otevřených dveří

08.04.2017 10:00

V sobotu 8. dubna jsme se sešli na našem cvičišti na Branišovské, abychom si užili společný báječný den se psy a psími sporty. Začínalo se v 10 hodin tréninkem poslušnosti. Nejprve krátká ukázka a pak si cvičení mohli zkusit všichni zájemci, kteří na cvičák přišli. Od 11 hodin následovala ukázka a zkoušení nového psího sportu Pulleru pod vedením Nikol Hortové. Tento sport nyní zažívá velký boom a nabízí psovodům možnost, jak skvěle a zábavně sportovat se svým psem a také budovat jeho kondici a zlepšovat spolupráci. Ve 12 hodin jsem já s Ozzym předvedla ukázku pachových prací, které si zase zájemci mohli vyzkoušet. A nakonec zase Nikol a agility a hoopers. To si většina pejsků užila asi nejvíce. Zkoušeli překonávat překážky, probíhat tunely, přecházet kladinu. Navíc hoopers je díky nahrazení skokových a výškových překážek jednoduchými brankami a barely na obíhání vhodné i pro starší či těžší psy, takže na své si přišli opravdu všichni. K tomu nám přálo počasí, lidé i pesani byli úžasní a vše zkrátka vyšlo na jedničku. (Až na jedno zapadlé auto, ale i to jsme vytáhli :-D )

Bohužel, ti co se núčastnili se asi nepokochají ani fotečkami, protože přes samé užívání jsme téměř zapomínali fotit :-D Ale když vydržíte, třeba se dočkáte opakování.

puller

—————

Zpět


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.