Chůze u nohy - jaro 2021

31.10.2019 14:44

Internetový kurz, který Vám pomůže naučit vašeho psa přesnou a ochotnou chůzi u nohy pro sportovní kynologii i obedience. Půjdeme opravdu od toho nejjednoduššího ke složitějšímu, kurz je tedy vhodný i pro úplné začátečníky. V rozmezí 6ti týdnů vám poskytnu více než 15 různých článků týkajících se nácviku chůze i trénování obecně Součástí kurzu jsou také tři další jednoduché cviky, které především začátečníkům pomohou proniknout do moderního výcviku. Vše navíc doplněno videoukázkami z výcviku mého psa, tak, jak se chůzi u nohy učil on. Následně budete mít čas ještě téměř 4 týdny vše trénovat, ptát se a posílat videa ze svých tréninků. Vše bude probíhat prostřednictvím uzavřené facebookové skupiny. V ní budete moci diskutovat také s dalšími účastníky kurzu, sdělovat si navzájem své postřehy a postupy ve cvičení. Pokud byste se ale chtěli účastnit i bez facebookového profilu, budu Vám veškeré materiály zasílat na email a jeho prostřednictvím mi pak budete moci pokládat své dotazy. Jediné, co budete potřebovat, je připojení na internet.

Kdy: 31. října – 31. prosince 2019

Cena: 500Kč splatná na účet 2000374466/2010. Jako variabilní symbol uveďte telefonní číslo uvedené v přihlášce. Podrobné obchodní podmínky naleznete zde: Obchodní podmínky. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, obraťte se na  mě na emailu sarka@ozzoteam.cz či telefonu 778 222 100.

Přihláška: Pro přihlášení prosím vyplňte formulář níže. Přihlášení je závazné až po připsání částky na účet.

—————

Zpět


Předběžné přihlášení na internetový kurz Chůze u nohy

Pokud by Vás tento kurz zajímal, vyplňte prosím formulář níže a po upřesnění dalšího termínu Vás budu informovat.
Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.