Kurz triků a trenérských dovedností 2019

 

Dovolte mi pozvat vás na třetí ročník Kurzu triků a trenérských dovedností. Kurzu, ve kterém budeme rozvíjet schopnosti vašich psů, vědomosti jejich páníčků a užijeme si spoustu zábavy. To vše navíc z pohodlí domova bez nutnosti dojíždět v zimním počasí za pravidelnými tréninky.

Kurz začne ve čtvrtek 10. ledna a potrvá do konce května. Během nich si krok za krokem projdeme 30 různých triků od šlapání na podložku po couvání přes překážky či zavírání dveří. Součástí kurzu budou i podrobně rozebrané cviky přinášení a chůze u nohy! Zároveň Vás čeká 15 odborných článků, které Vám pomohou být vašemu psu lepšími trenéry.

Začátkem ledna budou vystaveny první články, jako úvod do kurzu. Následně bude ve 4 blocích zveřejněno vždy minimálně 3 články z teorie výcviku a 6 podrobně popsaných triků. Rozestup mezi jednotlivými bloky bude 3 týdny, v nichž budete mít čas potrénovat jednotlivé dovednosti, pokládat dotazy a zasílat svá tréninková videa. Od konce března do konce května Vám pak vše zůstane přístupné tak, abyste se mohli vrátit k tomu, co jste nestihli, nebo dál vkládali své dotazy a videa. Pokud máte konkrétní cvik, nebo výcvikový problém, který byste chtěli probrat, můžete mi už před začátkem kurzu, nebo v jeho průběhu, napsat a já ho zkusím do kurzu přidat.

Veškeré tréninky budou vedeny tak, aby psy co nejvíce bavily, byly pro ně srozumitelné a jednoduché. Články Vás provedou zásadami dobrého tréninku a pomohou vám zlepšit a zefektivnit práci s vaším psem. Kurz je vhodný pro jakékoliv psy bez rozdílu věku, tvaru či velikostí. U každého triku bude uvedeno, zda je vhodný i pro malá štěňata, či až pro dospělé psy. Většinu cviků lze ale cvičit už od štěněte.

Co budete potřebovat:

Připojení na internet. Vše bude probíhat prostřednictvím internetu, aby pro Vás byly informace co nejdostupnější. Pokud ale budete během kurzu nějakou dobu bez připojení k internetu, o nic nepřijdete. Veškeré zveřejněné informace budou dostupné do konce května a budete tak mít dostatek času si vše dostudovat.

Možnost natáčet videa. Ať už na kameru, fotoaparát nebo mobilní telefon. Není potřeba žádná super technika. Já sama nejraději natáčím na fotoaprát položený na pařezu, židli a podobně. Během kurzu budete moci zveřejňovat svá vlastní videa z výcviku, budeme o nich diskutovat, upozorním Vás na případné chyby a podobně. Pokud ale nebudete chtít svá videa vystavit, není to povinné. Je to ale nejlepší způsob, jak z kurzu vytěžit maximum. Diskuze se bude odehrávat v uzavřené facebookové skupině, do níž budou mít přístup pouze účastníci kurzu.

Je jen na Vás, kolik cviků budete chtít se psem potrénovat a které z nich si vyberete. Má zpětná vazba Vám bude k dispozici po celou dobu konání kurzu. Po jejím skončení pak můžete kdykoliv využít možnost emailových či telefonických konzultací zcela zdarma.

Snaha pracovat se svým psem a užít si společnou zábavu.

Cena:

1000,- splatná na účet 2000374466/2010. Jako variabilní symbol uveďte telefonní číslo uvedené v přihlášce.

Pro přihlášení prosím využijte formulář níže na stránce. Kurz lze samozřejmě také věnovat jako dárek. V takovém případě po jeho zaplacení obdržíte na email Dárkový certifikát k vytištění. Podrobné obchodní podmínky naleznete zde: Obchodní podmínky. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, obraťte se na  mě na emailu sarka@ozzoteam.cz či telefonu 778 222 100.

 

 


Přihlášení na Kurz triků a trenérských dovedností 2019

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.