Úterní školka pro štěňata i starší psy - PLNO

13.12.2016 17:30

KURZ JE OBSAZEN, ALE LZE SE HLÁSIT JAKO NÁHRADNÍCI. DALŠÍ KURZ ŠKOLKY BUDE OTEVŘEN V LEDNU. BUDETE-LI MÍT O NĚJ ZÁJEM, MŮŽETE MĚ UŽ TEĎ KONTAKTOVAT.Školka je určena pro pejsky jakéhokoliv věku, probíhá ve skupině maximálně 6 psů a obsahuje šest lekcí v délce 90minut. Výcvik probíhá jednou týdně. Začneme v úterý 13. prosince od 17:30 na Výstavišti v hale E1 (více informací naleznete zde: Zima 2016/2017 a budeme pokračovat vždy v úterý odpoledne. Pokud budeme muset z nějákého důvodu lekci zrušit, nahradíme si ji zase další úterý a kurz se tak o týden  protáhne.

Zaměříme se především na seznámení pejsků s dalšími lidmi a psy, na snášení manipulace, učení běžných situací, jako je klidné ležení (například v restauraci) nebo zdravení se s lidmi. Součástí školky je také nácvik základních dovedností, jako je regulace kousání, následování psovoda, plnění základních povelů - přivolání, sedni, lehni, zůstaň, chůze u nohy - a budování správného vztahu psa a psovoda. Majitelé zde budou seznámeni se základy péče o psa, s možnostmi předcházení poruch chování i řešením konfliktních situací. během společných her budou pesjci rozděleni dle toho, kdo si s kým může bez problémů hrát. Tak, aby ti větší zbytečně neděsili ty malé. Z tohoto důvodu prosím dodržujte pokyny výcvikáře k tomu, kdy svého pejska pustit můžete a kdy naopak ne.

Náplň:

Regulace kousání, manipulace s pejskem

Zůstávání vsedě, vleže, přivolání, následování člověka

Socializace mezi psy i lidmi – jak na ni a čeho se vyvarovat

Psí dominance, nácvik řešení konfliktních situací

Prevence poruch chování (strach, nuda, stereotypní chování a další)

Správné hry pro štěně i dospělého psa, kreativní odměňování, kontrola na pamlsek/hračku

Samota, návyk na pelíšek

 

Lekce na sebe navazují, což nám umožní výrazně větší efektivitu než u otevřených lekcí. Pokud byste se některé lekce nemohli zúčastnit, budeme náhradu řešit individuálně dle vašich možností.

Do školky budete potřebovat:

pohodlný obojek, případně kšíry, pevné vodítko, hodí se i dlouhé 10metrové vodítko

spoustu malinkých pamlsků nebo část krmné dávky, velký žvýkací pamlsek (sušené vepřové ucho, kost...), s nímž se pes zabaví během teoretické části

přetahovací hračku

deku, pelíšek či klec, kde bude pejsek odpočívat

Cena kurzu 1200,- splatná na účet 2000374466/2010 (do zprávy pro příjemce uveďte prosím vaše jméno a o jaký kurz se jedná), nebo hotově před počátkem kurzu.

Přihlašovat se můžete na emailu S.Pravdova@seznam.cz nebo telefonu 778 222 100. Do přihlášky uveďte své jméno a telefonní číslo, jméno pohlaví, plemeno a věk pejska.

—————

Zpět


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.