Výcvikové centrum Ozzoteam vzniklo v listopadu 2012  a má za cíl vybudovat co nejefektivnější síť služeb pro pejskaře, kterým chci nabídnout vzdělání v oblasti výcviku a výchovy jejich psů, pomoc s řešením problémového chování a zasvětit je do základů sportovního výcviku. Při své práci vycházím nejen z vlastních zkušenností, ale především ze studia odborných prací, seminářů a přednášek českých i zahraničních specialistů na trénink psů či zvířat obecně. Klientům se snažím nabídnout moderní poznatky a jejich práci se psy tak co nejlépe zefektivnit. Věděli jste například, že podle studie sledující průběh vzruchů přímo v mozku psů, bylo zjištěno, že většina chování, jenž bývá na kynologických cvičištích označena jako agresivita, je naopak motivována strachem? Že pokud umíte správně pracovat s nepravidelným rozvrhem odměn, můžete vytvořit opravdu trvanlivé chování, které vydrží dlouho i bez další odměny? Víte, že klasické Pavlovovo podmiňování, jak Vás jej učili ve škole, není jediný způsob učení, který lze u zvířat (ale také lidí) použít? Nebo že i pes, který je nasycen a o podaný pamlsek nejeví žádný zájem, se většinou začne zajímat, pokud mu pamlsek schováte a on se bude muset trochu snažit, než ho získá? A pokud už na toto přišli jiní a dokáží to vědecky podložit, byla by jistě škoda, kdyby  jsme jejich znalosti nevyužili.

Při výcviku se pak snažím nejen Vám ukázat, jak naučit svého  psa Sedni či Ke mně, ale především Vám předat alespoň základní znalosti o procesu učení u psů tak, aby jste byli schopni naučit svého psa vše, co budete v životě s ním potřebovat. Pro možnost rozšíření Vašich znalostí pak pořádám přednášky s touto tematikou.

Více o možnostech výcviku se dočtete v sekci Výcvik. Pokud by jste chtěli informace upřesnit, neváhejte mne kontaktovat na mail, telefon či nechat vzkaz v Knize návštěv. Pozornost prosím věnujte také Novinkám, kde se dočtete veškeré aktuality. V sekci Články Vás pak čekají rady k výcviku a výchově ode mne i jiných autorů včetně zahraničních odborníků.

 

Rezervační systém Facebook Naše fotogalerie

 

BANNER KE SDÍLENÍ


Letní škola přivolání 2017

Problémy s přivoláním? Zkuste je přes léto vyřešit. Přidejte se k již třetímu ročníku internetového kurzu a trénujte přivolání s námi. Čeká vás řada tréninkových typů a her, které Vám pomohou zlepšit přivolání i celkovou ovladatelnost, budují váš vzájemný vztah a poskytnou Vám i Vašemu psu skvělou zábavu. Zároveň bude samozřejmě možné pokládat dotazy či rovnou zasílat videa z vlastních tréninků, abychom mohli hledat ideální cestu právě pro Vás dva.

Podrobnosti kurzu naleznete na stránce Letní škola přivolání 2017

 

<>


Novinky

Novinky červen 2016

25.05.2016 20:53
Dobrý den, co nevidět nám začne červen a tak mi dovolte...

—————

Nové kurzy a společné venčení

24.05.2016 18:11
V Kalendáři akcí naleznete nově vypsané kurzy Školky...

—————

Novinky květen 2016

03.05.2016 19:34
Školka pro štěňata Od 8. Května započne další běh školky...

—————

Novinky duben 2016

09.04.2016 20:37
Počasí už je více než příznivé a proto jsem na duben už...

—————


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:


Kalendář akcí

Výcvikový tábor Želivka 2017

21.08.2017 11:00
Kdy:  21. – 27.8. 2017 Kde:  Rekreační Středisko Želivka. Rekreační středisko Želivka se nachází ve středu republiky na Českomoravské vrchovině asi 95 km jihovýchodně od Prahy. Leží v krásném lesnatém údolí na břehu řeky Želivky mezi třemi přehradami. Více informací zde:...

—————

Triky pro začátečníky

09.07.2017 14:00
Chcete svého psa naučit pár zajímavých kousků? Chcete se v budoucnu věnovat dogdancingu, či předvádět ukázky pro děti, a nevíte, kde začít? V tomto kurzu se naučíte řadu triků, užijete si spoustu zábavy se svým psem a zlepšíte své dovednosti coby trenéra Vašeho psa. Pro koho: Pro všechny,...

—————

Nedělní školka pro štěňata i starší psy

25.06.2017 17:00
Školka je určena pro pejsky jakéhokoliv věku, primárně však pro štěňata. Starší psi se mohou účastnit po domluvě. Probíhá ve skupině  a obsahuje šest lekcí v délce 90minut. Výcvik probíhá jednou týdně. Začneme v neděli 25. červnaod 17:00 hod a budeme pokračovat vždy ve stejný čas. Pokud budeme...

—————


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.